VZNIK FIRMY

Hauerland s.r.o., reklamná spoločnosť vznikla v roku 1991. Okrem obchodnej činnosti realizuje prostredníctvom vlastných kapacít tlačiarenskú, grafickú, výrobnú činnosť. V súčasnosti vo firme pracuje cca 50 zamestnancov.
 

ZAMERANIE FIRMY:

DOVOZ REKLAMNÝCH PREDMETOV

predmety dovážame z Nemecka, Holandska, Belgicka, Rakúska, Maďarska, Poľska, Španielska, Talianska, Číny, Honkongu, Pakistanu, Indie, Turecka, Bangladeš..

POTLAČ REKLAMNÝCH PREDMETOV

Tieto predmety potláčame rôznymi technológiami v závislosti od druhu materiálu, z ktorého je reklamný predmet vyrobený.

VÝROBA REKLAMNÝCH PREDMETOV

v rámci vlastných výrobných kapacít a subdodávateľským spôsobom v čiastkovom procese výroby realizujeme reklamné predmety podľa požiadaviek objednávateľa z hľadiska designu a technológie.

TVORBA GRAFICKÉHO DESIGNU

V grafickom štúdiu realizujeme kreatívne riešenia,  DTP práce a finalizačné procesy pre tlač na vizitky, hlavičkové listy, vstupenky, pozvánky, novoročenky, letáky, prospekty, brožúry, skladačky, katalógy, časopisy, samoprepisovacie tlačivá, rôzne iné administratívne, hospodárske a reklamné tlačoviny.

OFSETOVÁ TLAČIAREŇ

Produkcia tlače je zameraná na výrobu a konečné spracovanie prospektov, letákov, časopisov, katalógov, firemných tlačovín ako sú zmluvy, objednávky, bloky, vizitky, firemné listy, obálky, knihy s mäkkou väzbou, výsekové reklamné tlačoviny.

REALIZÁCIA INFORMAČNÝCH NAVIGAČNÝCH A REKLAMNÝCH FASÁD 

v rámci Slovenskej republiky vykonávame výrobu a osadenie informačných navigačných tabúľ podľa požiadaviek klienta, prenajímame fasády na reklamné účely, v prípade požiadavky klienta aj vrátane umiestnenia reklamy na fasády.

 

 

 

NAPÍSALI O NÁS:

 

INŠPIRATÍVNY PRÍBEH RODINNEJ FIRMY HAUERLAND

Firma Hauerland začínala v roku 1992 s jedným zamestnancom, bez technológií a počítača. Zakladateľ Eugen Hauerland však nasledoval svoju víziu a dnes je z nej rodinná firma so zmyslom pre tradíciu.

Každý z nás niekedy mal alebo stále má svoj vzor. Pre niekoho je to obľúbený herec, speváčka alebo športovec, no s pribúdajúcimi životnými skúsenosťami si všímame aj iných ľudí a ich osudy, nielen osobnosti z titulných stránok novín či influencerov zo sociálnych sietí. Dokážeme oceniť zaujímavý životný príbeh, úspech v práci, alebo keď niekto vlastným úsilím a šikovnosťou dosiahne viac. Inšpiratívne sú aj príklady z oblasti podnikania, najmä ak sa budujú dlhoročnou poctivou robotou. Taký dnes píše už druhá generácia rodiny, ktorá pôsobí v reklamnej oblasti a špecializuje sa na darčekové predmety. Čítajte viac...

 

VIANOČNÁ DILEMA ALEBO POHODLNÝ NÁKUP DARČEKOV?

Každý pracovník marketingu alebo zástupca spoločnosti to pozná - prichádzajú Vianoce a s nimi aj každoročná úvaha, čím obdarovať svojich zamestnancov, dodávateľov či klientov. Čím zaujať a efektívne využiť marketingový budget? Pero, blok alebo hrnček na čaj síce nebudú stáť veľa, sú to tradičné darčekové predmety, no inováciu, radosť a úprimné potešenie nájdu skôr v produktoch modernejšieho charakteru, ako napríklad power banka, nedobytný ruksak, bambusová športová fľaša či delikatesné potravinové sety.  Čítajte viac...

 

REKLAMNÉ A DARČEKOVÉ PREDMETY OD A PO Z

Keď sa človek blíži k tridsiatke, dalo by sa povedať, že je už dostatočne zrelý, sebavedomý a životom skúsený, vyrástol z detských chorôb, svet okolo seba vidí v reálnych súvislostiach, vníma jeho krásy i nástrahy. Má však stále chuť aj energiu zlepšovať sa, nezabudol snívať a tuší, že to najlepšie ešte len príde. To isté sa dá povedať o firme, ktorá na trhu pôsobí už takmer tri desaťročia. Čítajte viac...

 

CERTIFIKÁTY:

CERTIFIKAT ISO 9001